Kdo nic nezkusí, nic se nedozví.

Otestujte se on-line!

Na této stránce nabízíme odkazy na on-line nástroje, jimiž se můžete otestovat z pohodlí domova nebo odkudkoli jinud. Zjistěte, jak jste na tom se syndromem vyhoření, pracovní schopností nebo zdravým životním stylem aktuálně vy nebo vyzkoušejte třeba návod na jednoduchou meditaci... 


  • Vyzkoušejte standardizované testy pro screening vašeho duševního zdraví

Na webových stránkách opatruj.se máte možnost využít standardizované testy, které se běžně používají pro screening problémů v oblasti duševního zdraví, např. test duševní pohody (well-being test) nebo testy zaměřené na určité oblasti duševního zdraví, jako jsou např. úzkost a deprese.


  • Zjistěte, jak blízko vyhoření jste

Vyzkoušejte dotazník, který vyvinul James Anthony spolu se svým lékařem a na základě řady výzkumů vyhoření. Otestovat se můžete online zde. (dotazník je v angličtině)


  • Zkuste zastavit svoji mysl

Vyzkoušejte jednoduchou meditaci, můžete tak pomoci své imunitě, redukovat svůj stres i úzkost. Návod čtěte zde.


  • Nastavte si správný denní režim

Podpořte svoji pracovní schopnost tím, si správně nastavíte svůj denní režim s ohledem na vaše přirozené nastavení, spánkové a energetické vzorce. Návod naleznete zde.


  • Bydlíte zdravě?

Někdy je starší bydlení lepší než nové. Bydlení by mělo splňovat určité podmínky, aby bylo v souladu s naším zdravím. Porovnejte doporučení s vaším bydlením.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info